WİNDOWS® İŞLETİM SİSTEMLERİ DESTEK FORUMU ™
Sayın Misafir Sitemizden Tamamen Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz..

<a href="http://windowsdestek.forum.st/profile.forum?mode=register">10 Saniyede Üye Olmak İçin Tıkla</a></div>

Join the forum, it's quick and easy

Sayın Misafir Sitemizden Tamamen Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz..

<a href="http://windowsdestek.forum.st/profile.forum?mode=register">10 Saniyede Üye Olmak İçin Tıkla</a></div>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurallar..

Kurallar.. Empty Kurallar..

Mesaj  Muscan07 Salı 27 Ekim 2009 - 22:43

Kurallar.. Titre-en-vert-yetkin

Kurallar.. Sans-titre-16
Genel

Foruma üye olan tüm kullanıcılar bu kuraları biliyor ve kabul etmiş sayılır.
Forum Yönetimi bu kuralları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.

• Her zaman nazik, kibar ve saygılı olun : Bu forumda mesajlar merhaba diyerek başlar ve teşekkürler diyerek biter.
  • Forumların forumu yardımlaşma yeridir : forumunuzun için reklam yapmak yasaktir.
  • Yardımlaşmalardan herkesin faydalanması için : Özel Mesaj atarak yardım olmaz.
  • Soru yollamadan önce arama aletini kullanın, ve Soru/Cevap listesine bakın.
  • Tüm mesajlar forumdaki ilgili bölümlere yazılmalıdır. Bu kurala uymayan
    kullanıcılar uyarılır, mesajlar silinir ya da taşınır, başlıklar kilitlenir, silinir yada taşınır.
  • Mesaj sayısını artırma amaçlı sürekli mesaj yazmak, yasaktir.
  • Legal (yasal) olmayan ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suç olarak
    nitelendirilen ve yasaklanan her türlü içerik Her Yetkinforum forumunlarında oldugu gibi bu forumda yasaktır.
  • Aynı konu hakkında birden fazla başlık açılamaz. Bir konu hakkında aynı bölüme birden fazla başlık açıldıysa sonradan açılanlar kilitlenir. Aynı başlığın birden fazla bölüme açılması (crossposting) kesinlikle yasaktır.
  • Doğru yere yolladığınızı kontrol edin ve konularınıza belli bir başlık verin.
  • Var olan bir konuya soru sormayın. ( sadece [TEK KONU] )
  • Daha iyi anlanması için : her konuya sadece bir soru yazın.
  • Anlaşması kolay olması için, SMS lisanıyla konuşmayın veya kısaltma kullanmayın.
  • Kalın, büyük ve/veya renkli yazmayın : bu sadece moderasyon için kullanılıyor.
  • Konularınız bittikten sonra [çözüldü] ye yerleştirin.
  • Sabırlı olun : sadece 24 saat içinde cevap gelmezse başka bir mesaj yollayabilirsiniz.
  • Cezalardan uzak durmak için : flood ,polemik veya terbiyesiz kelimeleri kullanmak kesinlikle yasak.
  • Bir üye veya Staff’la geçimsizlik olursa, özel mesaj kullanın.
  • Lütfen, yöneticileri ve moderatörleri boşuna rahatsız etmeyin. Moderatörleri ve Grafikerleri biz seçiyoruz ve gerektiği zaman istediğimiz insanlarla biz temasa gireriz. Gereksiz butür mesajlari artik stop edin .. !

Kurallar.. Fin
Yönetim
Muscan07
Muscan07
Admin
Admin

https://windowsdestek.forumdizini.com